عنوان محصولسایزPN
اتصال قابل پیاده شدن – PN 1010
اتصال قابل پیاده شدن – PN 1616
اتصال-قابل-پیاده-شدن

اتصال قابل پیاده شدن نقش تعیین کننده ای در طراحی و چیدمان خطوط لوله و شیرها دارند. آنها یک کمک ضروری در هنگام نصب و برداشتن بخش های لوله و شیرها هستند. بدون اتصال جداکننده که تنظیم طولی را ارائه می دهد، تقریباً غیرممکن است که یک شیر را دقیقاً در قسمت لوله قرار دهید. به لطف این قابلیت تنظیم اتصال جداکننده، می‌توان شیر را در کنار اتصال جداکننده نصب کرد و این قطعه را می‌توان به طول دقیق مورد نیاز قبل از اتصال ایمن به فلنج‌ ها تنظیم کرد.

عنوانPNقیمت (تومان)
اتصال قابل پیاده شدن10تماس بگیرید
16تماس بگیرید

معرفی محصولات بیشتر: شیر فلکه سوزنی

اتصال-قابل-پیاده-شدن-میراب
ابعاد-اتصال-قابل-پیاده-شدن

کاربرد اتصال قابل پیاده شدن

اتصال قابل پیاده شدن می تواند فشار رانش (نیروی صفحه کور) قطعات متصل را کاهش دهد و خطای نصب خط لوله را جبران کند. بدین ترتیب طول عمر خط لوله افزایش می یابد و از عملکرد ایمن خط محافظت می شود. خط لوله می تواند جداسازی و نگهداری شیر را تسهیل کند و می تواند بر اثرات نامطلوب تله بر روی خط لوله غلبه کند. درز انبساط حذف C2F با توجه به اندازه میدان تنظیم می شود. هنگام کار، رانش محوری می تواند به کل خط لوله منتقل شود.

استفاده در محل اتصال جداکننده DN100، اتصال جداکننده نوع C2F برای انتقال آب دریا، آب شیرین، آب سرد و گرم، آب آشامیدنی، فاضلاب خانگی، نفت خام، نفت کوره، روغن روانکاری، روغن تصفیه شده، هوا، گاز، درجه حرارت مناسب است. بالاتر از 250 درجه متوسط مانند بخار و گرانول.

اتصال جبران تخلیه برای خطوط لوله متصل به فلنج در دو طرف مناسب است. هنگام نصب، طول نصب دو سر محصول و فلنج را تنظیم کنید و پیچ های گلند را به طور یکنواخت در جهت مورب سفت کنید تا یکپارچه شود و جابجایی مشخصی داشته باشد. برای نصب و نگهداری آسان، با توجه به اندازه سایت تنظیم کنید. رانش محوری می تواند در طول کار به کل لوله منتقل شود. استحکام بدنه مفصل جبرانی باید بتواند فشار 1 را تحمل کند. 5 برابر فشار نامی، و فشار باید به مدت 5 دقیقه بدون نشتی و تغییر شکل پلاستیک آشکار حفظ شود. جفت آب بندی مفصل جبرانی باید بتواند فشار 1.25 برابر فشار اسمی را تحمل کند و فشار باید به مدت 5 دقیقه بدون نشتی حفظ شود.

اتصال قابل پیاده شدن میراب

میراب یکی از نام های معتبر در صنعت ساخت و تولید انواع شیرآلات صنعتی می باشد. اتصالات قابل پیاده شدن یکی از محصولات این شرکت معروف بشمار می رود.

مراحل اجرای اتصالات قابل پیاده شدن

مرحله 1 قطعات این محصول را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در حین حمل و نقل آسیبی ندیده است و هیچ قطعه ای گم نشده است.

مرحله 2 فلنج های جفت این اتصالات را بررسی کنید تا مطمئن شوید که با سوراخ کاری DJ400 مطابقت دارد. آنها باید موازی و به صورت محوری تراز باشند.

مرحله 3 میله های اتصال را از DJ400 بردارید و پیچ های حلقه انتهایی را باز کنید تا قطعه قرقره آزادانه در بدنه اتصال فلنج حرکت کند.

مرحله 4 اتصال قابل پیاده شدن را در موقعیتی بین فلنج های جفت قرار دهید. واشر فلنج را بین سطوح فلنج قرار دهید (تهیه نشده است). با استفاده از پیچ‌های فلنج، انتهای اتصال فلنجی اتصال جداکننده را به یکی از فلنج‌های جفت‌کننده ببندید. بسته به موقعیت، ممکن است لازم باشد میله های اتصال همزمان با پیچ های فلنج وارد شوند.

مرحله 5 قرقره اتصال را به فلنج جفتی مقابل در سیستم خود وصل کنید و با پیچ فلنج به هم ببندید. مطمئن شوید که قطعه قرقره حداقل 2 اینچ در داخل بدنه فلنج کوپلینگ قرار داده شده است.

مرحله 6 قطعه قرقره ی اتصال قابل پیاده شدن لوله باید پس از پیچ کردن فلنج ها با کوپلینگ فلنجی متحدالمرکز باشد. اگر کوپلینگ فلنجی کاملاً جدا شد، مطمئن شوید که لبه اریب واشر با انتهای اریب کوپلینگ فلنجی مطابقت دارد. حلقه انتهایی را در موقعیت خود بلغزانید و با دست پیچ های حلقه انتهایی را محکم کنید.

مرحله 7 میله های اتصال را وارد کنید. (توجه: بدون میله های اتصال در جای خود، اتصالات مهار نمی شود.) هر میله اتصال در هنگام مونتاژ در مجموع دارای 4 مهره خواهد بود. در حین وارد کردن میله، مهره ها را در موقعیت خود قرار دهید. میله اتصال باید از فلنج های هر انتهای اتصال جداکننده عبور کند. اطمینان حاصل کنید که طول میله های کراوات برابر است. مهره‌هایی را که فلنج‌ها را محکم می‌کنند، قبل از اینکه مهره‌ها را روی حلقه انتهایی بچرخانید، ببندید تا نصب کامل شود.

مرحله 8 پیچ اتصالات را به طور یکنواخت در اطراف حلقه انتهایی با تغییر قطر متناوب موقعیت های متضاد با افزایش تقریباً 25 فوت پوند تا رسیدن به گشتاور توصیه شده محکم کنید. ده دقیقه منتظر بمانید و سپس به حالت اولیه برگردید. گشتاور توصیه شده برای حلقه های انتهایی 60-70 فوت پوند است.

ابعاد اتصال قابل پیاده شدن

این وسیله در ابعاد مختلف تولید و عرضه میشود. از سایز های رایج که در بین عموم بسیار مورد استفاده قرا میگیرد، سایز 3 تا 6 اینچ است. اما به طور کلی این اتصالات از 2 اینچ شروع شده و تا 20 اینچ در دسترس است.

قیمت اتصال قابل پیاده شدن

در نظر داشته باشید که قیمت این محصول به عامل های زیادی بستگی دارد. از جمله نوع و مدل، کشور سازنده، قطعات مورد استفاده در تولید آن، سایز اتصالات و سایر موارد که این ها در قیمت اتصال قابل پیاده شدن تاثیر زیادی را دارند.

فروش اتصال قابل پیاده شدن

جهت اطلاع از قیمت و خرید اتصالات قابل پیاده شدن در ابعاد مختلف ، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید-اتصال-قابل-پیاده-شدن

محصولات مرتبط

شیر-یکطرفه-برنجی

شیر یکطرفه برنجی

عنوان محصول کلاس PN شیر یکطرفه برنجی – PN 16 150 16 تماس با ما 021-66318331 عنوان محصول PN قیمت

انواع-شیر-اطمینان

شیر اطمینان

عنوان محصول سایز کلاس PN شیرهای اطمینان 2 الی 42 اینچ ( برای اطلاعات بیشتر، به قسمت “جدول محصول و

انواع-شیر-فلکه-سوزنی

شیر فلکه سوزنی

عنوان محصول سایز کلاس PN شیر فلکه سوزنی فولادی – کلاس 150 2 الی 10 اینچ (برای اطلاعات بیشتر به

لوگو-ولوسند-فوتر

تماس با ما

آدرس : تهران ، بازار آهن شادآباد ، بهاران 2 ، بلوک 16 ، شماره 164

درباره ما

مجموعه ولوسند با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تامین تجهیزات پالایشگاهی و پتروشیمی ، همراه با مدیریتی پویا و تلاش کادر فنی باتجربه ، آمادگی خود را جهت واردات و تامین انواع تجهیزات صنایع گاز ، پتروشیمی ، نفت ، نیروگاه ها و کارخانجات صنعتی با گواهی معتبر EN10204-3.1 اعلام می دارد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به ولوسند می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.