قیمت شیرپروانه ای استیل

22/تیر/1400
قیمت شیرپروانه ای استیل

قیمت شیرپروانه ای استیل

شیر پروانه ای استیل

شیر پروانه ای استیل یا باترفلای ولو استیل برای سیال هایی با خوردگی و فرسایش بالابرای کاربری های صنعتی و همچنین محیط بهداشتی همانند صنایع غذایی و دارویی با جنس بدنه و دیسک از استیل با گرید های مختلف و لاینر آن یا استیل یا تفلون می باشد.

شیر پروانه ای صنایع غذایی

شیر پروانه ای صنایع غذایی که حتما برای محیط بهداشتی و ضد میکروب آن باید از جنس استیل باشد در مدل ویفری با عملگرهای اهرمی و پنوماتیک برای فشار کاری تا ۱۶ بار مورد استفاده قرار می گیرد.

 

قیمت شیر پروانه ای استیل

قیمت شیر پروانه ای استیل با توجه به جنس بدنه که چه گریدی از استیل باشد و همچنین نوع جنس لاینر و عملگری که شیر با آن متفاوت می باشد در ادامه چند نمونه از قیمت این محصول شرح داده می شود.

فروش شیر پروانه‌ ای استیل

فروش شیر پروانه ای با جنس استیل   از سایز ۲ اینچ تا ۲۴ اینچ با دو گرید صنعتی و صنایع غذایی برای فشار کاری ۱۶ بار عرضه می گردد.

خرید شیر پروانه ای صنایع غذایی

برای خرید شیر پروانه ای صنایع غذایی و شیر پروانه ای با جنس استیل برای کاربری صنعتی و صنایع غذایی با شرکت ولوسند تماس بگیرید.

 

کاربرد شیرهای پروانه‌ای

استفاده از شیرهای پروانه‌ای در نیروگاه‌ها، صنایع نفت و گاز، خطوط انتقال آب، لوله‌کشی فاضلاب، تاسیسات ساختمانی، لوله‌کشی آبیاری تحت فشار و قطره‌ای، صنایع غذایی بسیار رایج است. همچنین این شیرها به علت قیمت کم و هزینه‌ی نگهداری پایین، جایگزین شیرهای توپی در صنایع پتروشیمی شده‌‌اند.

 

مزایا و معایب شیرهای پروانه‌ای

این شیرها به دلیل قیمت پایین و وزن کم، مورد توجه بسیاری از کاربران قرار می‌گیرند. از دیگر مزایای شیرهای پروانه‌ای می‌توان به نصب راحت و چرخش سریع آن اشاره کرد. درنتیجه شیرهای پروانه‌ای زمان کمی برای عملکرد خود نیاز دارند.

از معایب این شیر می‌توان به قابلیت عملکرد آن تنها در اختلاف فشارهای اندک، خوردگی و حباب‌زایی شیر به علت اختلاف فشار سیال (پدیده‌ی کاویتاسیون) و تاثیرپذیری حرکت دیسک از تلاطم جریان سیال اشاره کرد.

 

 

برای اطلاعات بیشتر یا در ارتباط بودن با ولوسند با شماره های زیر تماس بگیرید.

021-66318331

۰۹۱۲۱۳۵۳۲۰۱

کلمات کلیدی:
  • قیمت شیرپروانه ای استیل
  • ولو سند
  • شیر فلکه
  • فلنج

نظرات

افزودن نظر

شما هم میتوانید در مورد این مقاله نظر دهید